Cahit Durhan Maltepe Amatör Spor Kulüpleri birliği Mask olağan kongresinde

Posted
2 yıl ago
Son güncelleme
2 yıl ago
1349 views
Time to
read
1’

Maltepespor Kulübü Başkanı Cahit Durhan Maltepe Amatör spor kulüpleri birliği Mask olağan kongresinde söz alarak üyelere Maltepespor kulübü hakkında bilgi verdi.
Cahit Durhan  10 Haziran 2017 tarihinde olağan genel kurulda yönetime geldik.
İlk iş olarak Bölgesel Amatör lige düşen Maltepesporumuzu tekrar profesyonel 3.lige çıkarmak için çalışmalara başladık.
Önce bu liglerin en deneyimli Antrenörü Ergun Ortakcı hoca ile anlaştık.
Hocanın raporları doğrultusunda transferleri gerçekleştirerek bu ligde şampiyonluğa oynayacak bir kadro oluşturduk.
Hazırlık çalışmalarımızı ve kampımızı yaptık.
Ligin 6.haftasına geldiğimizde oynadığımız 6 maçta 5 galibiyet 1 yenilgi 15 puan averajla 11.grupta liderliğe yükseldik.
Yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızın yaptıkları fedakarlıklarla ve Maltepe belediye başkanımız Ali Kılıç’ın maddi ve manevi destekleri ile belirlediğimiz hedeflerimize doğru ilerliyoruz.
Sezon sonunda 11.grupta şampiyon olarak 12.grup şampiyonu ile oynayacağımız play off maçını da kazanarak profesyonel 3.lige geri döneceğimize gönülden inanıyorum.
Alt yapı ile ilgili yoğun şekilde şikayetler alıyoruz , önceki yönetim zamanında yapılan sözleşme Mart ayında doluyor.
Alt yapı olmadan üst yapı olmayacağını da iyi biliyoruz.
Bu sebeple2018 yılı  Nisan ayında alt yapıda yapacağımız kısa orta ve uzun vadeli planlarla Maltepespor kulübünü her yıl 20-25 oyuncu transfer etmekten kurtararak yetiştirici ve yarışmacı takım olma yolunda adımlar atacağız.
Maltepe ilçesindeki Amatör kulüplerimizde oynayan yetenekli gençleri Maltepepsor kulübüne kazandırarak gelecekte A takımda oynayan Maltepeli futbolcu sayısını arttırarak Aidiyet duygusunu geliştireceğiz dedi.
Başkan  Cahit Durhan Maltepe Amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticilerine seslenerek lütfen artık sizler de artık Maltepespor kulübüne sahip çıkın, Maçlarımıza gelin futbolcularınızı da beraberinizde stada getirerek bizlere destek verin.
El birliği ile Maltepespor kulübünü layık olduğu yere taşıyalım dedi.

Fotoğraf Galerisi